ABEI

PRODUKUJEMY ZIELONĄ ENERGIĘ

O nas

ABEI Energy powstało z myślą o globalnej konsolidacji na 5 kontynentach. Firma zarządzana jest przez zespół zarządzający z dużym doświadczeniem w projektach w Europie i Ameryce.

ABEI Energy jest niezależnym producentem energii realizującym projekty z zakresu energii odnawialnej, od koncepcji do eksploatacji, z naciskiem na pełną własność w cyklu życia. Naszą ambicją jest powiększanie naszego portfolio poprzez rozwój nowych inwestycji, co stanowi istotny wkład w osiąganie międzynarodowych i krajowych celów klimatycznych i przyczynia się do poprawy krajowego bezpieczeństwa energetycznego.

Angażujemy się w transformację energetyczną w kierunku wytwarzania energii o zerowej emisyjności, podejmujemy wyzwanie obniżenia kosztów wytwarzania energii i rozwoju przemysłu, który tworzy miejsca pracy.

Kontrolujemy każdą część projektu, począwszy od rozwoju, uzyskania finansowania, projektowania, zaopatrzenia i budowy, kończąc proces całkowitym zarządzaniem aktywami.

ABEI Energy Polska Od 2021 roku posiadamy zespół specjalistów z siedzibą w Polsce, którego zadaniem jest budowanie portfela projektów bazujących na energii odnawialnej.

ABEI Energy Polska Od 2021 roku posiadamy zespół specjalistów z siedzibą w Polsce, którego zadaniem jest budowanie portfela projektów bazujących na energii odnawialnej.

Obecność międzynarodowa: Europa i Ameryka.

(Polityka QHSE)

Społeczna odpowiedzialność biznesu

ABEI Energy w celu wykorzystania ogromnego potencjału energii odnawialnej w skali globalnej na pięciu kontynentach. Nasze obecne portfolio to ponad 2 GW zainstalowanej mocy i ponad 80 projektów w fazie rozwoju w Europie i Ameryce.

Nasze doświadczenie

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w Europie i Ameryce.

  • Słońce 90% 90%
  • Wiatr 10% 10%