Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w konferencji “Planning For Hydrogen Infrastructure 2023” zorganizowanej przez Waterfront Conference Company w Londynie 23 maja. Konferencja podkreśliła znaczącą rolę zwiększonej produkcji wodoru w rozwiązywaniu kryzysu energetycznego i redukcji emisji.  

Wydarzenie to sprzyjało współpracy między liderami w dziedzinie wodoru i planowania w celu sprostania wyzwaniom i wspierania przyszłego rozwoju. Uzyskaliśmy cenne informacje na temat skutecznej realizacji nowych projektów wodorowych, w tym planowania tras, wyboru lokalizacji i zaangażowania interesariuszy. Zapoznaliśmy się również z najnowszymi zmianami w polityce i zbadaliśmy wymagania infrastrukturalne, aby sprostać rosnącemu popytowi i potencjalnym możliwościom finansowania.   

Jesteśmy zaangażowani w napędzanie postępu w branży wodorowej i budowanie czystszego, bardziej zrównoważonego krajobrazu energetycznego. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji, ponieważ przyczyniamy się do kształtowania przyszłości infrastruktury wodorowej.