Nasz zespół w Abei Energy miał zaszczyt uczestniczyć w Rated Power Congress, niedawnym wydarzeniu branżowym poświęconym energii odnawialnej, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych trendów i innowacji w energetyce słonecznej. Wydarzenie odbyło się 19 i 20 kwietnia. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się od wiodących ekspertów w tej dziedzinie i uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez twórców narzędzia PVDesign, które dostarczyły cennych informacji na temat optymalizacji jego wykorzystania w naszych projektach.  

Jednym z najbardziej znaczących aspektów tego wydarzenia była atmosfera współpracy między różnymi profesjonalistami. Rozmowy były bardzo angażujące, obejmowały szeroki zakres aspektów technicznych związanych z fotowoltaiczną energią słoneczną.  

Ogólnie rzecz biorąc, uznaliśmy to doświadczenie za niezwykle wzbogacające, duże wrażenie zrobiła na nas znakomita organizacji wydarzenia. Jako zespół Abei Energy jesteśmy podekscytowani możliwością wdrożenia zdobytej wiedzy i umiejętności oraz dalszego wprowadzania innowacji w sektorze energii odnawialnej.